Авто А / C компресор за Benz B-Class - Кина Жеџијанг Yuking технологија

производи

Автоматски A / C компресор за Benz B-класа

Краток опис:

Автоматски A / C компресор за Benz B-класа


 • Цена: Земете ја најновата цена
 • MOQ: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт:  Ningbo / Шангај
 • Начин на плаќање: T/T,Western Union payments for offline orders.
 • Lead-times: usually 1-15 days
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Еден сет во една картонска кутија, 4 комплети во една голема кутија или пакување како на нашите клиенти како.

                                  Свој дизајн и логото се добредојдени!

  Време на испорака: Според вашата цел количина и врз основа на вашите барања.

  автомобил модел  Benz B-Class (W246) / Benz GLA-класа (X156 )
  компресор Тип  6SES14C
  жлебови 5
  макара Дијаметар
   115mm
  Ладилни R134a
  напон 12V
  OEM # A0038304360 / 447150-4488

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !