Auto A / C Kompresor për Benz B-Class - China Zhejiang Yuking Teknologji

Produkte

Auto A / C Kompresor për Benz B-Class

Përshkrim i shkurtër:

Auto A / C Kompresor për Benz B-Class


 • Çmimi: Merr çmimin e fundit
 • Moq: 1 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port:  Ningbo / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: Pagesa L / C, T / T, Western Union për urdhërat offline.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: një grup në një kuti kartoni, 4 vendos në një kuti kartoni të mëdha apo paketim si klient tonë si.

                                  dizajnit tuaj dhe logo janë të mirëpritur!

  Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit dhe në bazë të kërkesave tuaja.

  Model Car  Benz B-Class (W246) / Benz GLA-Class (X156 )
  Kompresori Lloji  6SES14C
  Grooves 5
  rrotull Diametri
   115mm
  antipiretik R134a
  tensione 12V
  OEM # A0038304360 / 447150-4488

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !