Auto A / C Kompresor për SUZUKI - China Zhejiang Yuking Teknologji

Produkte

Auto A / C Kompresor për SUZUKI

Përshkrim i shkurtër:

Auto A / C Kompresor për SUZUKI


 • Çmimi: Merr çmimin e fundit
 • Moq: 1 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port:  Ningbo / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: Pagesa L / C, T / T, Western Union për urdhërat offline.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: një grup në një kuti kartoni, 4 vendos në një kuti kartoni të mëdha apo paketim si klient tonë si.

                                  dizajnit tuaj dhe logo janë të mirëpritur!

  Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit dhe në bazë të kërkesave tuaja.

  Model Car  SUZUKI-cultus
  instalimi:  Shaft Kalorësisë para përmes dhe të pasme thread vidë
  Kompresor Lloji: YK-9604
  rrotull Diametri   110mm * 11
  antipiretik: R134a
  tension 12V
  Grooves:
  4PK

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !