Auto A / C Kompresor për Mazda - Kinë Zhejiang Yuking Teknologjisë

Produkte

Auto A / C Kompresor për Mazda

Përshkrim i shkurtër:

Auto Ac Kompresor për Mazda 3


 • Çmimi: Merr çmimin e fundit
 • Moq: 1 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port:  Ningbo / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: Pagesa L / C, T / T, Western Union për urdhërat offline.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: një grup në një kuti kartoni, 4 vendos në një kuti kartoni të mëdha apo paketim si klient tonë si.

                                  dizajnit tuaj dhe logo janë të mirëpritur!

                                  Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit dhe në bazë të kërkesave tuaja.

  Model Car  MAZDA 3 / 1.6L
  instalim 4 pikë Kalorësisë Direct
  Kompresori Lloji YK-1208
  Grooves  6PK
  rrotull Diametri 125mm * 13
  antipiretik R134a
  tensione 12V

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !