Rreth nesh

Zhejiang Yuking Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues dhe eksportues i cili të bëjë me projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e Auto Air conditioning compressor, dhe disa të lidhura Auto A / C Parts. Të gjitha produktet tona në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë dhe janë vlerësuar në masë të madhe në një shumëllojshmëri të tregjeve në të gjithë botën.

objektet tona të pajisura mirë dhe kontrollin e cilësisë të shkëlqyera në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson që të garantojmë kënaqësinë totale të konsumatorëve. Ne furnizimit të qëndrueshëm dhe shumëllojshmëri e Auto A / C kompresor dhe pjesëve Auto A / C, me gjithë zemrën tonë. Si rezultat i produkteve të kualitetit të lartë dhe shërbimin e konsumatorëve, produkti ynë tashmë janë eksportuar në Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut, Azia Jug-Lindore, Lindjen e Mesme dhe vende të tjera të ngjashme.

Ne jemi duke këmbëngulur në "cilësi të shkëlqyera, të sinqertë Trust, dhe shërbimi i përsosur". Shqetësoni konsumatori të shqetësuar, mendohet mendimin e konsumatorit, të ndihmuar nevojën e konsumatorit. Ne sjellim botën ekonomike për blerësit. Sinqerisht duke kërkuar para që të ketë një bashkëpunim afatgjatë dhe të zhvillimit me të gjithë klientët. Mirë se vini ndonjë miq të na kontaktoni!

 WhatsApp Online Chat !