Авто А / C компресор за VW Touareg 3.0 / Audi Q7 - Кина Жеџијанг Yuking технологија

производи

Авто А / C компресор за VW Touareg 3.0 / Audi Q7

Краток опис:

Авто А / C компресор за VW Touareg 3.0 / Audi Q7


 • Цена: Земете ја најновата цена
 • MOQ: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт:  Ningbo / Шангај
 • Начин на плаќање: плаќање L / C, T / T, Western Union за офлајн наредби.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Еден сет во една картонска кутија, 4 комплети во една голема кутија или пакување како на нашите клиенти како.

                                  Свој дизајн и логото се добредојдени!

  Време на испорака: Според вашата цел количина и врз основа на вашите барања.

  автомобил модел  VW Touareg 3.0 / Audi Q7 3.0
  компресор Тип 7SEU17C
  жлебови 6
  макара Дијаметар 110mm
  Ладилни Тип R134a
  напон 12V
  OEM #  7P0820803D, 7L6820803F

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !