Контактирајте не

Жеџијанг Yuking технологија копродукции, ООД

адреса

1303 Океан Бизнис Центар,

Jiaojiang, Taizhou, Zhejiang, Кина

Е-пошта

yuking@yk-parts.com

телефон

+86 057688068568

+86 13058715528

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !