за нас

Жеџијанг Yuking технологија копродукции, Ltd е професионална производител и извозник на кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на Авто климатизација компресори, и некои поврзани Авто A / C делови. Сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на производство ни овозможи да се обезбеди вкупно задоволството на клиентите. Ние ги доставуваме стабилна и спектар на авто А / C компресор и авто А / C делови со сето наше срце. Како резултат на високо квалитетни производи и извонредни услуги на клиентите, нашите производи веќе се извезува во Северна Америка, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Средниот Исток и други слични земји.

Ние сме инсистирањето на "одличен квалитет, искрена доверба, и Совршен служба". Да бидат вознемирени на купувачи вознемирени, смета дека мислата на клиентите, им помогне на потребата на клиентот. Ние донесе економскиот свет за купувачите. Искрено со нетрпение очекуваме да имаат долгорочна соработка и развој со сите клиенти. Добредојдовте сите пријатели да контактирате со нас!

 WhatsApp Online Chat !